Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska

  Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska

  adres:
  83-330 Żukowo, Gdańska 38
  tel:
  (58) 681-84-61
  fax:
  (58) 681-85-92
  e-mail:
  www:
  http://gs-zukowo.pl
  Dojazd komunikacją miejską Parking

  Żukowska Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” narodziła się z połączenia Spółdzielni Spożywców „Żukowianka” (założona 21.01.1945 r.) i Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” .Dzisiejsza nazwa Spółdzielni obowiązuje od 24 stycznia 1949 r .Od 1 września 1984 roku do dziś Spółdzielnią kieruje prezes Mieczysław Woźniak. Do dzisiaj pełni funkcję prezesa Związku Rewizyjnego Spółdzielni „SCh” w Gdańsku i jest członkiem Krajowej Rady Spółdzielczej. Za inicjowanie i rozwijanie współpracy międzyspółdzielczej oraz udział w rozwiązywaniu spółdzielczych problemów otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, a za liderowanie w spółdzielczym gospodarowaniu statuetkę „Menedżer – Spółdzielca”.
  Spółdzielcze zakłady przetwórcze zmodernizowane i wyposażone w nowoczesne maszyny zachowały tradycyjne metody wytwarzania . Dzięki nim nasze wyroby posiadają niepowtarzalne walory zapachowe i smakowe, a produkcja odbywa się z pełnym przestrzeganiem systemu zapewnienia jakości zdrowotnej żywności HACCP i zarządzania jakością ISO 9001..
  Spółdzielnia prowadzi sprzedaż hurtową nawozów mineralnych, soli kamiennej i warzonej. Daje miejsca pracy 141 pracownikom i kształci poprzez praktyczną naukę zawodu od 30 do 40 uczniów w zawodach masarz-wędliniarz, piekarz, sprzedawca, gastronomik.

  Majątek Spółdzielni to: 8 sklepów spożywczych, sklep meblowy i agd, dom towarowy, masarnia, piekarnia, bar, 3 bazy obrotu rolnego, targowisko, giełda samochodowa. To nasze motto
  Słowa kluczowe:
  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane