Wybierz region

Wybierz miasto

  Czesław Śpiewa - Mozil Solo Act

  Galeria Sulmin
  Sulmin, ul. Sulmin/33, +48 58 306 71 95

  19:00 Wtorek, 18 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Idea koncertow Czesław Śpiewa Solo, Act narodziła się 15 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie, się dało. Podroże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polskoduńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności
  jako alternatywnego grajka.
  Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie,
  a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśrod dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych wspołczesnych artystow – Czesława Mozila".
  Polska widziana z perspektywy podwojnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską,
  kochającego absurdy obu tych krajow i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitow Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?