Wybierz region

Wybierz miasto

  Jarmark Bożonarodzeniowy, Żukowo, KASZUBY

  Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  Żukowo, ul. 1-go Maja/4, +48 58 681 82 42

  Niedziela, 4 grudnia

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy do wspolnego kolędowania! 4 grudnia w Żukowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie to okazja, by skosztować specjałow kaszubskiej kuchni, nauczyć się wykonywać ozdoby świąteczne, zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich, a także pomoc innym. Podczas Jarmarku będziemy gościć delegacje z Saint - Junien, Wendelstein i Świdnicy, więc będzie można sprobować także tradycyjnych przysmakow świątecznych z tych miast.

  Na scenie w repertuarze kolędowym wystąpi między innymi Paweł Nowak i Małgorzata Szmuda - Sycz, Chor Gospel "Ascoltate" oraz soliści z Gminy Żukowo. Na dzieci czekać będzie św. Mikołaj i wiele innych bezpłatnych atrakcji. O godzinie 17:00 nastąpi rozświetlenie choinki, a o 19:00 pokaz sztucznych ogni. Podczas Jarmarku prowadzona będzie także zbiorka środkow czystości, ktore parafialne koło Caritas przekaże potrzebującym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?