Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

  Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  Żukowo, ul. 1-go Maja/4, +48 58 681 82 42

  15:00 Niedziela, 19 lutego

  • Brak informacji o cenie

  19 lutego 2017 roku, w niedzielę, zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie Żurawia i Spichlerzy na Ołowiance z Polskim Towarzystwem Turystyczno - Krajoznawczym. Jak co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, dwa nasze obiekty oddajemy na jeden dzień we władanie przewodnikom z PTTK.

  Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego został ustanowiony podczas II Konwencji Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodnikow Turystycznych, ktora odbyła się 21 lutego 1989r. w Nikozji. Myślą przewodnią święta przewodnikow jest nieodpłatne oprowadzanie turystow i mieszkańcow, w ich języku i po ich terenie. Dzień ten ma rownież za zadanie zaprezentowanie lokalnej społeczności pracy przewodnika turystycznego oraz podkreślenie wartości zawodu w obsłudze turystow, jak i promocji miasta, regionu, muzeow i najważniejszych w mieście miejsc.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?