Wybierz region

Wybierz miasto

  Myslovitz

  Park "Nad Jeziorkiem"
  Żukowo, ul. Książąt Pomorskich/

  22:30 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Myslovitz

  Myslovitz – polski zespoł rockowy, założony w 1992 w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka oraz Wojciecha Kuderskich, początkowo nazwany The Freshmen. W roku 1994 nagrali swoje pierwsze demo, a w grudniu, w tym samym czasie, kiedy wygrali głowne miejsce na Mokotowskiej Jesieni Muzycznej, zmienili nazwę na dzisiejszą. Rok poźniej powstał debiutancki lp, zatytułowany po prostu "Myslovitz", wyprodukowany i zrealizowany przez Ian'a Harrisa, odpowiedzialnego za koncertowe brzmienie m.in manchesterskiego, kultowego zespołu Joy Division. Do tej pory na koncie mają dziewięć albumow, z czego trzy razy okrytych platyną. W międzyczasie, w 2012 roku, odszedł z zespołu głowny jego założyciel i dotychczasowy wokalista- Artur Rojek, rownocześnie zapowiadając solową karierę. Rojka zastąpił Michał Kowalonek, znany z zespołu Snowman grającego muzykę alternatywną i avant pop.
  Podczas swojej długoletniej kariery Myslovitz zagrał setki koncertow, wystąpił na wielu znanych festiwalach m.in. Bizzare w Niemczech i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zdobył też mnostwo nagrod – jedna z ważniejszych to MTV Europe Music Awards w kategorii Best Polish Act.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?