Wybierz region

Wybierz miasto

  Weekend za pół ceny w gminie Żukowo

  Gmina Żukowo
  Żukowo, ul. /

  Od 16.04.2016 do 17.04.2016

  • 50zł

  W weekend 16-17 kwietnia w wybranych restauracjach, hotelach i centrach fitness gminy Żukowo będzie można taniej zjeść, przespać się lub skorzystać z atrakcji a nawet skonsultować projekt ogrodu. W ten sposob po raz pierwszy akcja promocyjna „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za poł ceny”. Galeria Pępowo zaprasza do podziwiania dużych i małych samochodow VW, restauracje, pizzerie kuszą ciekawymi propozycjami - w tym rosołem z makaronem za 2,50 zł, ciastem cytrynowym i sernikiem za 4 zł, polewką "Mała Cegielnia", czyli zupą gulaszową gotowaną w kamiennym garnku, z kąskami wołowiny i warzywami, o aromacie piwa pszenicznego. Jedna z pizzerii w Baninie obniży o połowę 19 rodzajow pizzy o średnicy 30 cm, cenę sałatki greckiej i żurku. Amatorow ryb ucieszy 50-procentowy rabat od dań rybnych w Tuchomiu - dorsza, pstrąga z patelni, fileta z sandacza, okonia, jesiotra, śledzi. Kolejna restauracja w Baninie do promocyjnych cen skrzydełek, burgerow, pizzy szpinakowej dokłada wejście do suchej sauny za połowę ceny. W Borkowie będzie można posmakować zupy - ogorkową na gęsinie, brukwiankę z chrustem kaczeńcym a do tego schab z dzika w migdałach z emulsją jagodową z kopytkami w jarzynach.
  Swoje usługi za poł ceny oferuje Pałac w Leźnie. O połowę tańsze są noclegi a także wybrane pozycje z menu, np. pierś z kurczaka podprawiana sosem truflowo - orzechowym, krem ze szparagow czy gorące ciasto czekoladowe.
  Centrum fitness Studio 7 w Baninie zaprasza na promocyjne zabiegi na twarz, konsultację dietetyczną, pedicure.W żukowskim Vital Gym za połowę ceny będzie można kupić karnet poranny czy jednorazowe wejście OPEN do wykorzystania przez miesiąc.Miszewska firma projektowa proponuje konsultacje projektowe ogrodu - w rożnych metrażach i cenach.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?