Pomorski Dzień Rybaka już 28 czerwca!

Artykuł sponsorowany
Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie bicie rekordu Polski w jednoczesnym wędkowaniu nad przepięknym bytowskim jeziorem Jeleń. Obecnie rekord ustanowiony został na poziomie 476 wędkujących. Liczymy na to, że wędkarze z całego kraju zaszczycą nas swoją obecnością, a również ściągną do Bytowa tysiące turystów, amatorów potraw z ryb, czystego środowiska i aktywnego wypoczynku.


Więcej na: http://pomorskidzienrybaka.pl/
Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie bicie rekordu Polski w jednoczesnym wędkowaniu nad przepięknym bytowskim jeziorem Jeleń. Obecnie rekord ustanowiony został na poziomie 476 wędkujących. Liczymy na to, że wędkarze z całego kraju zaszczycą nas swoją obecnością, a również ściągną do Bytowa tysiące turystów, amatorów potraw z ryb, czystego środowiska i aktywnego wypoczynku. Więcej na: http://pomorskidzienrybaka.pl/
Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie” wspólnie z Gminą Bytów, Bytowskim Starostwem Powiatowym, Agencją Rynku Rolnego oraz okręgiem słupskim i bytowskim kołem Polskiego Związku Wędkarskiego organizuje w dniu 28.06.2014 r. „Pomorski Dzień Rybaka”. Tego dnia Bytów stanie się areną wielu wydarzeń kulturalnych i promocyjnych (pokazy kulinarne, koncerty gwiazd, konkursy, akcje informacyjne itd.), w którym dominować ma temat rybactwa, w tym także wędkarstwa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na zukowo.naszemiasto.pl Nasze Miasto